Dla trenerów personalnych / online, którzy chcą wyjść spoza schematu, chcą kompleksowo pracować ze swoimi podopiecznymi nad ich siłą, mobilnością, sprawnością sylwetką, a także nad dolegliwościami bólowymi.
Dla fizjoterapeutów / fizjotrenerów, którzy poza terapią manualną, chcą trenować swoich pacjentów, potrafić zaplanować cały proces w czasie oraz pracować hybrydowo/online. W praktyce poznać nowe metody pracy z pacjentami.
Dla sportowców, którzy sami planują własne treningi i chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie programowania czy treningu siłowego.
Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać w tematyce ujętej w programie.
Bądź sprawny jak lampart i silny jak tur, czyli jak połączyć oraz pogodzić w całym procesie siłę, hipertrofię, atletyzm, wytrzymałość i funkcjonalność.
Przedstawienie zmiennych treningowych i sposobów autoregulacji. Co odpowiada za powstawanie urazów i jak im zapobiegać? Na co masz wpływ?
objętość treningowa,
intensywność treningowa,
częstotliwość treningowa,
serie,
owtórzenia, tempo, TUT, czas przerwy,
PE / RIR.
Omówienie i praktyka wybranych metod / elementów treningowych m.in. trisety, izometria (PIMA, HIMA), kontrasty, plyo, ekscentryka, serie cluster, AMRAP-y.
Komponenty rozgrzewki — zrób to szybko, dobrze i skutecznie. Myśl poza schematem, nie kopiuj szablonów, których wykonanie zajmuje pół godziny. Fundamenty i dodatki.
Regresje i progresje — kiedy je wprowadzać, kiedy korygować? Jak manewrować dźwignią, tempem i obciążeniem?
ćwiczenia bazowe upper body,
ćwiczenia bazowe lower body,
ćwiczenia akcesoryjne.
Wolny ciężar (sztangi, hantle. kettle), maszyny, gumy, łańcuchy, piłki — jak połączyć to wszystko?
Postępowanie i dobór ćwiczeń podczas rehabu: wdrożenie rozwiązań dla konkretnych deficytów.
KONKRETNE podstawy żywieniowe i suplementacyjne, jakie powinieneś znać w kontekście kontuzji i poprawy performance?
Planowanie procesu treningowego — jak wdrożyć zalecenia i edukować podopiecznego w pracy stacjonarnej, hybrydowej, online u fizjoterapeuty i trenera.
Spraw, aby Twoje rozpiski były ciekawe i przynosiły rezultaty.
Struktura i analiza makro-, mezo-, mikrocyklu oraz jednostki treningowej, mając na celu hipertrofię, siłę maksymalną, moc, wytrzymałość.
Konstruowanie planów treningowych i praktyczny dobór ćwiczeń, uwzględniając priorytety i uwarunkowania biomechaniczne:
rozgrzewka, ćwiczenia prewencyjne,
ćwiczenia główne,
ćwiczenia asystujące / akcesoryjne.
Omówienie modeli periodyzacji (m.in. liniowej, blokowej, falowej, sprzężonej) – najważniejsze zasady oraz wady i zalety.
INDYWIDUALNA PERIODYZACJA. Rozpisywanie planów treningowych w praktyce, czyli nie kopiuj na ślepo gotowych szablonów, uwzględniając:
Prehab,
Rehab,
ogólną sprawność,
hipertrofię mięśniową,
siłę maksymalną.
Monitorowanie postępów w praktyce.
Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie?
0+
lat w branży
0k+
godzin na sali treningowej
0+
zadowolonych pacjentów i podopiecznych
0+
godziny, w których przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie
Czego się nauczysz?
Dowiesz się, co jest ważne i istotne, a co jest jedynie ciekawostką. Nauczysz się dobierać ćwiczenia i ich formę do danego przypadku.
Pokażemy Ci, jak łączyć ćwiczenia tak, aby jednostka treningowa, którą prowadzisz lub rozpisujesz podopiecznemu, była ciekawa oraz efektywna.
Dowiesz się, jak zminimalizować ryzyko kontuzji.
Nauczysz się, jak budować jednostkę treningową, mikro i makro cykle uwzględniając siłę, moc, hipertrofię i funkcjonalność.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności